Vyhledat

 

 

Aktuality

Recyklační gramotnost je rozhodující pro úspěch a udržitelnost jakéhokoli recyklačního programu


22.8.2018

Odpadové hospodářství věnuje 100 tisíc dolarů na recyklační vzdělávání. Inspirace pro MŽP místo pouštění bubáků z ČIŽP.

 

Dílna firemních fondů, kterou nabízí společnost Keep America Beautiful a Recyklační partnerství v roce 2018 WasteCon.

14. srpna 2018 
 

Společnost American Beautiful (KAB), Stamford, Connecticut a recyklační partnerství Falls Church v Virginii s financováním 100 tisíc dolarů z odpadového hospodářství, založeného v Houstonu, poskytly 40 komunitám v 10 státech na jihovýchodě příležitost připojit se k recyklačnímu workshopu WasteCon 2018, který je v běhu, byl naplánován na 20. až 23. srpna v Nashvillu v Tennessee. Tento vzdělávací program sdružuje vedoucí pracovníky v oblasti recyklace, aby zlepšili své recyklační programy.

Workshop WasteCon, Boj proti znečištění: Nástroje a přístupy ke zlepšení kvality recyklace, je naplánován na 20. srpna od 13. do 16. hodin. Recyklační partnerství v partnerství s KAB a Radou pro rozvoj recyklace jihovýchodní Evropy (SERDC) který je navržen tak, aby zapojil veřejnost a představil osvědčené postupy řízení a provozní postupy, které dokazují, že snižují znečištění a zvyšují zachycování recyklovatelných materiálů. Účastníci se naučí taktiku a praktické strategie pro operace a dosah, které jsou navrženy tak, aby řešily kontaminaci.

Workshop je součástí tříměsíčního programu, který zahrnuje semináře před a po práci. Přednáška je navržena tak, aby umožnila účastníkům provést hodnocení recyklace komunity za účelem zachycení měření dopadů, podle KAB. Pokyny pro posuzování budou zahrnovat vylepšení kvality recyklace a vzdělávání prostřednictvím webináře.

Po semináři budou KAB, SERDC a Recyklační partner, hostit webový seminář, který by zdůraznil a podělil se o to, jak účastníci tohoto workshopu rozvíjejí taktiku boje proti kontaminaci ve své vlastní komunitě.

Účastníci se musí zúčastnit čtyřhodinového workshopu na WasteCon a být ochotni realizovat některé z nabízených strategií snižování kontaminace. Musí také sdílet svá zjištění na následném webináři ke konci roku a krátkým postimplementačním průzkumem společnosti KAB o tom, jak byli schopni minimalizovat kontaminaci ve svých komunitách

"Abychom zajistili úspěšné programy recyklace, je důležité, aby naši vůdci měli zdroje recyklačního vzdělání, potřebného k tomu, aby vedly ke změnám ve svých komunitních prostředích," říká Helen Lowmanová, prezidentka a generální ředitelka Keep America Beautiful. "Keep America Beautiful je vděčná za to, že společnost Waste Management pokračuje v podpoře misí Keep America Beautiful. Tento příspěvek poskytuje našim pracovitým partnerům přístup k neocenitelným informacím a školení. "

"Recyklační gramotnost je rozhodující pro úspěch a udržitelnost jakéhokoli recyklačního programu," říká Tara Hemmer, senior viceprezident pro operace, bezpečnost a ekologická shoda s odpadem. "Jsme hrdí na to, že tuto spolupráci podporujeme a pracujeme společně na zlepšení recyklačního vzdělávání a programů. "

Organizátoři workshopu vyzývají účastníky k používání kanálů sociálních médií, aby zdůraznili význam programu a sdíleli způsoby, jak účinně omezit kontaminaci recyklace. Aby se účastníci shromáždili při změně chování v recyklaci, mohou účastníci sdílet fakt recyklace nebo jiné informace získané během workshopu pomocí hashtag #DoBeautifulThings.

No vida, pane ministře Brabče, není to k zamyšlení?

Hesla  "Ano, bude líp!" nemají ani hodnotu toaletního papíru, a nakonec ani v segmentu odpadů to zatím moc vidět není. Co to takhle zkusit tak, jak to dělá Trumpova Amerika?

 

S přátelským pozdravem

 

Petr Miller

předseda SVDS

Zdroj: Recycling today

 

 

Inzerce - nabídka

MISTRA s.r.o. - Výroba strojů pro zpracování kovového odpadu

Firma MISTRA s.r.o., se zabývá výrobou strojů pro zpracování kovového odpadu. V ...

celý článek


 

Plné pneumatiky Trelleborg Excavator

Plné pneumatiky Trelleborg Excavator byly navrženy zejména pro využití v oblasti ...

celý článek


 

Dva náměty jak lze výrazně ušetřit

Vedoucí projektů SVDS představuje dva náměty

celý článek


 
Inzerce - poptávka

Hledáme pronájem nemovitosti, případně odkup

Provozovna k nakládání s odpady (sběrna,vrakoviště)v lokalitě Praha, Praha - Západ nebo ...

celý článek


 

Naši kolegové z HOSZ se dali na PET lahve

Firma v Maďarsku hledá dodavatele PET lahví v množství 500 -1 500 tun za měsíc

celý článek


 
EuRIC
EFR
EFR
 
 

© Web4ce s.r.o. 2015 | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu

Vyhledat