Vyhledat

 

 

Aktuality

Člen SVDS významně modernizuje


14.9.2018

Andritz dodává drtič na Slovensko


Firma Andritz obdržela od firmy Saker objednávku na dodávku univerzálních rotačních nůžek UC a univerzálního granulátoru UG pro recyklační závod v Žilině na Slovensku. Uvedení tohoto moderního zařízení do provozu je plánováno na prosinec 2018.

Univerzální Rotační nůžky se používají pro předběžné drcení většího materiálu, který se granuluje ve druhém kroku v univerzálním granulátoru na požadovanou velikost částic. Kombinace předběžného drtiče a granulátoru by měla umožnit zpracování široké škály kompozitních materiálů při zachování maximální flexibility. Vstupní materiál zůstává v procesu drcení tak dlouho, dokud nedosáhne požadované velikost zrn, které mohou projít skrz příslušné vyměnitelné síto. Menší materiál lze dodat přímo do granulátoru bez předběžného drcení.
Firma Saker chce využít otočných nůžek univerzální, typ UC 1300, nejen v procesu recyklace  hliníkových materiálů, jako jsou rámy, profily, nádobí, atd, ale také pro zpracování transformátorů a starých kabelů Univerzální granulátoru typu UG 1600, pak snadno oddělí od plastového pláště hliník a měď. Konečným materiálem je čistý hliník, měď a železo. Kombinované zařízení pro drcení umožňuje průchod až 4 tuny materiálu za hodinu.
Rodina Saker se specializuje na zpracování a recyklace železných a neželezných kovů od roku 1992. Společnost, která má čtyři pobočky v České republice a na Slovensku, zaměstnává více než 200 lidí. Firma Saker se také specializuje na výrobu hliníkových slitin, které se používají především v českém a mezinárodním elektronickém a automobilovém průmyslu.
 
 
V originále lze si přečíst článek zde
 
Zdroj: Metalface / Andritz

 

 

 

Inzerce - nabídka

MISTRA s.r.o. - Výroba strojů pro zpracování kovového odpadu

Firma MISTRA s.r.o., se zabývá výrobou strojů pro zpracování kovového odpadu. V ...

celý článek


 

Plné pneumatiky Trelleborg Excavator

Plné pneumatiky Trelleborg Excavator byly navrženy zejména pro využití v oblasti ...

celý článek


 

Dva náměty jak lze výrazně ušetřit

Vedoucí projektů SVDS představuje dva náměty

celý článek


 
Inzerce - poptávka

Hledáme pronájem nemovitosti, případně odkup

Provozovna k nakládání s odpady (sběrna,vrakoviště)v lokalitě Praha, Praha - Západ nebo ...

celý článek


 

Naši kolegové z HOSZ se dali na PET lahve

Firma v Maďarsku hledá dodavatele PET lahví v množství 500 -1 500 tun za měsíc

celý článek


 
EuRIC
EFR
EFR
 
 

© Web4ce s.r.o. 2015 | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu

Vyhledat