Vyhledat

 

 

Aktuality

Něco z Pečeného sněhuláka


21.10.2014

Co se všechno může ve výkupně stát aneb co všechno se dá za peníze nás všech pořídit v ČT

Ještě že nás neopouští humor. Tak příjemnou zábavu.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10711289962-peceny-snehulak/413237100221008/obsah/357989-ve-sbernych-surovinach

Tak, zábava skončila a teď trochu jinak. Svým příspěvkem šot ČT výstižně okomentoval náš člen takto:

Scénka z výkupny kovů kterou obsahuje tento pořad je vtipná a opravdu  dobře zahraná. Kdyby šlo pouze o humor s nadsázkou, tak povedená. Bohužel, za ty roky osočování a na naše podnikání házení všemožné špíny, opřené o lži, dohady a šíření poplašných zpráv jsme se naučili, že za každou takovou perlou, byť k zasmání, je nutné hledat co za tím zase vězí. A ejhle, opět je to "náhodná shoda okolností",  že se to objevilo v televizi současně s podáním petice SMO ČR, jejíž opakující a zavádějící falešný obsah už lze považovat za evergreen. Nebudeme předjímat na kolik ta veselá scénka nás všechny přišla, ale rozhodně chceme se ohradit proti výroku pana premiéra Sobotky, který je za hranou únosnosti.

Pane premiére, většina z našich firem je zapojena svou činností do  průmyslového řetězce nakládání s druhotnými surovinami a jejich recyklace, zaměstnávají tisíce lidi, odvádějí státu daně. V našich provozech pracují kvalifikovaní lidé, mnozí s vysokoškolským vzděláním a majiteli jsou i lidé s poslaneckým mandátem. Je nemorální  aby kdokoliv, natož premiér, označoval naši činnost za quazipodnikání. Očekáváme, pane premiére, že svá slova zvážíte.

Pane premiére, jak by se Vám líbilo, kdybychom mluvili o quazivládách, quazipremiérech,  quaziposlancích, quazisenátorech, quazistarostech, quazipolitice, quazizákonech,  quazivyhláškách a quaziinformacích v quazimédiích. To by nebylo moc kulturní, není-liž pravda, pane premiere?

Vaše vyjádření, pane premiére, k nám však vyslalo ještě jeden signál. Dlouho připravovaná změna, dnes již archivního zákona č. 185/2001 Sb., i když zatím není jasná její konečná podoba v jednom nebo ve dvou zákonech, se rodí za mimořádného zájmu mnoha různě motivovaných subjektů. Už věcný záměr signalizuje problémy s uspokojením všech očekávání. Váš nešťastný výrok, pane premiére, k hledání optimálního řešení nepřispěl. Spíše naopak.

 

 

 

 

Inzerce - nabídka

CODET trade s.r.o. - špičková třídící technika.

Neuenhauser technika pro životní prostředí Stroje pro zpracování šrotu drtiče ...

celý článek


 

MISTRA s.r.o. - Výroba strojů pro zpracování kovového odpadu

Firma MISTRA s.r.o., se zabývá výrobou strojů pro zpracování kovového odpadu. V ...

celý článek


 

Plné pneumatiky Trelleborg Excavator

Plné pneumatiky Trelleborg Excavator byly navrženy zejména pro využití v oblasti ...

celý článek


 

Dva náměty jak lze výrazně ušetřit

Vedoucí projektů SVDS představuje dva náměty

celý článek


 
Inzerce - poptávka
EuRIC
EFR
EFR
 
 

© Web4ce s.r.o. 2015 | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu

Vyhledat