Vyhledat

 

 

Aktuality

Sešli jsme s cesty k výšinám


29.1.2021

Aneb, díky bohu, že už tam nejsme

Zdravím, kolegové.

Dnes jsem obdržel Roční hlášení o tom, jak v loňském roce byla EuRIC prostě „SUPER“. Je nepochybně správné, že na nás, odpadlíky, Emmanuel Katrakis nezapomněl, protože ještě jako členové v roce 2020 jsme na níže zmíněných úspěších EuRIC a cestě k výšinám byli určitě nepřehlédnutelní. 

A že to byly úspěchy nemalé je zřejmé již z průvodního slova, které v překladu zní:

Výroční zpráva EuRIC 2020 je venku!

Jsme potěšeni, že s vámi sdílíme první výroční hodnocení EuRIC představující úspěchy roku 2020 a budoucí závazky.

V roce 2020 jsme se rozšířili, dosáhli nových výšin a pokračovali v prosazování sebe a těch, kteří poslouchají náš rostoucí hlas, s jedním společným cílem: dostat se o krok blíž k uzavření smyčky.

Naše plány do roku 2021 jsou stejně ambiciózní jako naše zvýšené odpovědnosti. Jsme přesvědčeni, že díky neúnavné práci sekretariátu a členů EuRIC bude naše společné úsilí mít trvalý a pozitivní dopad na rozhodování v Evropě.

Zřejmě si sekretariát EuRIC najal básníka, který, rozkročen před sídlem sekretariátu EuRIC v Bruselu na Boulevard Auguste Reyers 80, pronesl výše uvedená věštecká slova. Pokud bych nechal hodnocení na Sašovi, nepochybuji, že by se zhostil výrazovými prostředky stručnými, neopakovatelnými, leč výstižnými, avšak publikovatelnými až po 22. hodině.

EuRIC je produkt EU a tedy poplatný ve všem, tedy i v blbostech o vlastní velikosti. Zaujala mne, kromě dosažených výšin, které by přece jen měly být trochu upřesněny, ta zmínka jak se krok po kroku EuRIC blíží k uzavření smyčky. Bohužel není zřejmé kolem kterého krku.

Neskutečné velikášství nabubřelých pitomců, které navíc v této době hysterie, která spíše zdecimuje evropské hospodářství, je výrazem nikoliv zodpovědnosti, ale totální nezodpovědnosti.

Díky bohu, dnes je SVDS v roli pozorovatelů, už se nehodlá podílet na nápravě světa v režii EU řízenou organizací EuRIC, chce jen přežít. A to není málo.

Prolétl jsem přílohu, opentlenou optimismem presidentů odvětví EuRIC (protože kdo nemá prezidenta, jako by nebyl), s uspokojením jsem zaznamenal, že zástupcem ČR je i nadále firma ETCIMEX, second hand, který v úvodu má slova: „kvalitní oblečení pouze ze západu“, což je nepochybně „cool“ doporučení.

Stejně tak jsem si nemohl nevšimnout, že kolegové z ANSDS setrvali.

Takže kdo má chuť a čas přílohu si prolistujte, ale nehledejte v nic co by vám snad mohlo ve vašem podnikání pomoci či vás inspirovat. Naleznete tam jen mnoho slov, tak jako v mnoha podobných bajkách z dílny EU.

Hezký víkend.

Zde je příloha v angličtině

PM

 

Inzerce - nabídka

CODET trade s.r.o. - špičková třídící technika.

Neuenhauser technika pro životní prostředí Stroje pro zpracování šrotu drtiče ...

celý článek


 

MISTRA s.r.o. - Výroba strojů pro zpracování kovového odpadu

Firma MISTRA s.r.o., se zabývá výrobou strojů pro zpracování kovového odpadu. V ...

celý článek


 

Plné pneumatiky Trelleborg Excavator

Plné pneumatiky Trelleborg Excavator byly navrženy zejména pro využití v oblasti ...

celý článek


 

Dva náměty jak lze výrazně ušetřit

Vedoucí projektů SVDS představuje dva náměty

celý článek


 
Inzerce - poptávka
EuRIC
EFR
EFR
 
 

© Web4ce s.r.o. 2015 | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu

Vyhledat